Menu Close

„Moliūgo gimtadienis“

Spalio 2 d., skambant nuotaikingai muzikai, vaikai pasipuošė įvairiomis personažų kaukėmis, rinkosi vidiniame kieme, kur jų lauke papuoštas daržas, o jame karaliavo pats moliūgas. Visų grupių vaikučiai su auklėtojomis ruošė Moliūgui sveikinimus su gimtadieniu. Vaikus pasitiko Fėja, kuri papasakojo vaikams, kad taip kartais nutinka, jog stebuklai atsitinka: “Kalba medžiai, krūmai, žolės, paukščiai, gėlės ir daržovės, kalba vasara ir ruduo”. Pasirodo Vasara ir pradeda sekti pasaką: “Kas vyko šiam darže. Saulutė šildė, lietutis girdė visus šiame darže. Užaugo čia moliūgas didelis, kaip niekada. Artėjant rudeniui, sumanė surengt gimtadienį štai čia. Pakviesti liepė vasarai visus bičiulius. Vasara išnešiojo kvietimus ir sukvietė jo draugus”.

Moliūgas kalbėjosi su vaikais, koks jis didelis užaugo: “Aš moliūgas, nors storulis, bet kalorijų – tik nulis. tie, kas valgys – nestorės, o sveikatos daug turės”. Laukė šiandien jis svečių ir kaimynų, ir draugų….”Aš gimtadienį švenčiu. Gal sulauksiu dovanų?”

Sveikint moliūga pirmi atskrido paukšteliai (vaikai): “Mes paukšteliai – maži kaip spurgeliai, dar nepalikome gimtų lizdelių”. Prieš išskrisdami moliūgui jie padovanuojo giesmelę, kad neužmirštų, visada prisimintų. Moliūgas buvo labai patenkintas ir atsidėkodamas pažaidė su vaikais.

Po paukštelių sveikint Moliūga atėjo skruzdėlytės(vaikai): “Skruzdėliukai ant ūselių atnešė tau daug gėlelių, aplink ropinėjom, šokį tau sudėjom. Ir skruzdėlytes pasikvietė Molūgą su jais kartu pašokti.

Atskubėjo pasveikinti Molūgą – gėlės(vaikai): “Linguokim, gėlelės, nuo vėjo, plasnokim žavingos šokėjos, juk liko nedaug jau dienelių linguoti ir šokti, seselės. Šū šū šū šū, lia lia lia lia žydi gėlytės – jų žemė pilna. Moliūgas su šiais vaikais fotografavosi prie foto rėmelio.

Pakutinieji pasveikint Moliūgo atšoliavo varliukai(vaikai): “Tu varlė ir aš varlė mes abu varliukai. Lelija – vandens gėlė, esam angeliukai. Mes išmokome gerai žalią abėcėlę, kai tik išskrenda gandrai, pradedame šėlti. Žali varliukai, kaip akmenukai dainas dainuoja, rankytėm ploja. Linksmi balutėj kvaksi, Moliūgui jie dainuoja.

Moliūgas padėkojo, po visų sveikinimų tarė: “Ačiū jums, mieli draugai, Pasilinksminom smagiai”. Moliūgas buvo laimingas, kad visi jį pasveikino ir aktyviai dalyvavo šventėje, ir padovanojo kiekvienai grupei po moliūgą.

Vasara atsisveikino ir iškeliavo. Ruduo buvo patenkintas vasara pagyrė, kad vasara buvo darbšti, ne lepūnėlė, ir padėkojo jai. Šventės metu visi patyrė daug džiugių emocijų.

Skip to content