Menu Close

KOJA, VARTAI, KAMUOLIUKAS – MŪSŲ DRAUGAS FUTBOLIUKAS!

 

 

Projekte dalyvaujame jau dešimt metų. Kasmet organizuojame “Futboliuko” šventes vaikams, pedagogams bei tėvams. Prisijungiame organizuojant įvairias sportines akcijas, šventes, bendradarbiaujame su kitomis ugdymo įstaigomis.  
„Futboliukas“ – tai netradicinis, įdomus, linksmas būdas stiprinti ne tik vaikų fizinę sveikatą, bet ugdyti drąsą, ryžtą, draugiškumą, pasitikėjimą, atsakingumą už save ir šalia esantį.  Vaikai, dalyvaudami „Futboliuko“ treniruotėse, mokosi komandinio ir sąžiningo žaidimo, kūno ir kamuolio valdymo technikos.
Mokymuose Futbolo akademijoje, lopšeliui-darželiui „Ramunėlė“ atstovavo  auklėtoja Ingrida Šafranovič. Kartu su pedagogais iš įvairių Lietuvos miestų dalyvavo seminare „Futboliukas“, kuriame įgijo teorinių ir praktinių žinių apie projektą, dalyvavo praktinėje veikloje ir parvežė į darželį LFF dovanotą futbolo inventorių. “Futboliukas”- tai mažas futbolo brolis. Čia svarbu ne ūgis ir netgi ne smūgis. Čia svarbiausi vaikai, nes šis projektas pasak auklėtojos Ingridos skirtas jiems.  Auklėtoja Ingrida mano, kad projekto „Futboliukas” metu patirti vaikų įspūdžiai dar ilgai išliks jų širdelėse. 

Skip to content