Menu Close

“Tėvų linija” – nemokama pagalba vaikų auginimo klausimais

Sveiki, 

Prezidentės Dalios Grybauskaitės kampanijos „Už saugią Lietuvą” iniciatyva daugiau kaip prieš mėnesį pradėjo veikti „Tėvų linija” – nemokama specialistų pagalba tėvams telefonu. Tačiau dar ne visi tėvai žino, kad paskambinę nemokamu numeriu 8 800 900 12, gali pasikonsultuoti su Paramos vaikams centro specialistais visais jiems rūpimais klausimais apie vaikų auginimą. 

Ar sutiktumėte prisijungti prie šios Lietuvos tėvams labai reikalingos iniciatyvos viešinimo ir visiems tėvams išsiųsti žinutę „Tėvų linija“ – nemokama pagalba vaikų auginimo klausimais“? Taip pat gal galėtumėte atsispausdinti “Tėvų linijos” plakatą A3 arba A4 formatu ir jį pakabinti darželyje? 

Jeigu turite galimybę, būtų labai šaunu, jeigu internetiniame puslapyje įsidėtumėte “Tėvų linijos” logotipą kaip banerį su nuoroda http://www.pvc.lt/lt/naujienos/2-be-kategorijos/399-tevu-linija 

Logotipas, plakatai, žinutė – prisegtukuose.

Daugiau apie “Tėvų liniją” – http://www.pvc.lt/lt/naujienos/398-startavo-tevu-linija-profesionaliu-psichologu-konsultacijos-tevams

“Tėvų linija” – nemokama pagalba vaikų auginimo klausimais

Auginant vaikus, visiems tėvams, įtėviams, globėjams kyla daugybė įvairiausių klausimų. Neretai atrodo, kad visi būdai išbandyti, bet problema vis tiek neišspręsta, be to, įtemptose situacijose ne visuomet pavyksta tinkamai sureaguoti. Prieš mėnesį startavusi “Tėvų linija” tai – greitoji pagalba telefonu vaikų auginimo klausimais.

Paskambinę nemokamu numeriu 8 800 900 12 darbo dienomis nuo 17 iki 21 val., galite su specialistu pasitarti, kaip reaguoti tam tikroje situacijose ir kas padėtų išspręsti konkrečią problemą.

“Tėvų linijoje” dirba Paramos vaikams centro specialistai, kurie pasirengę padėti tėvams suprasti vaikų elgesį, patarti dėl įvairiais amžiaus tarpsniais kylančių bendravimo su vaiku problemų. Taip pat padėti nusiraminti, o jeigu reikia, ir suvaldyti pyktį, kai situacija yra įtempta.

Daugiau apie “Tėvų liniją”:

www.pvc.lt/lt/naujienos/2-be-kategorijos/399-tevu-linija

www.facebook.com/PVC.lt/

 

 

Skip to content