Laba diena mieli tėveliai (globėjai),
Norime informuoti, kad šią vasarą mūsų darželyje grupės bus sujungtos po dvi, nes turime išleisti mūsų mokytojus pailsėti, atsigauti ir su naujomis jėgomis nuo rugsėjo 1 dienos kibti į darbus ugdant jūsų vaikučius.
Nuo birželio 1 dienos remontuosime dvi grupes: “Drugelis” ir “Saulutė”.
Prašome supratingumo už laikinus nepatogumus😊
Dėl visų iškilusių klausimų prašome skambinti administracijos telefonu:
+370 5 2758424.
ĮSTAIGOS DARBAS VASAROS METU: